Daj Głos! #005 – Adopciaki, figurki i podróże [+Konkurs!]

W piątym odcinku Daj Głos! Podcast rozwiązujemy konkurs z naszego fan page i ustanawiamy nową, okładkową tradycję. Rozmawiamy o gadżetach dla psów i ludzi, a także wakacyjnych podrożach. A na deser ogłaszamy konkurs z nagrodami wspólnie ze sklepem Pop Vinyl!

SPOŁECZNOŚĆ
› Rozwiązanie konkursu z okazji Dnia Psa

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Moyry to możecie skontaktować się z Fundacją na Rzecz Ochrony Zwierząt Sfora Husky.

Ta piękna 2-3 letnia suczka obecnie (dzięki dobremu sercu naszej słuchaczki Agnieszki) przebywa w domku tymczasowym i oczekuje na swojego człowieka. Moyra została znaleziona w kanale z urwanym łańcuchem przy szyi. Ma więc ze sobą bagaż wspomnień, dlatego potrzebuje troszkę czasu by nabrać zaufania, oswoić się i rozluźnić. To łagodny i chętny do pieszczot pieseł .Ma dobry stosunek do dzieci, a nawet umie już chodzić na smyczy. Po więcej informacji i zdjęć odsyłamy do Fundacji! Jeśli ktoś zdecyduje się dać jej dom, niech koniecznie nas o tym poinformuje!

WYDARZENIA
› Wygraj plac zabaw dla psów!

GADŻETY
› Mata węchowa dla psa od MatyWechowe.pl

› Figurki Pop Vinyl dla miłośników psów + KONKURS!

KONKURS!

Wygraj figurkę Pop Vinyl Mr Peanutbutter z serialu BoJack Horseman! Do 19 czerwca opublikuj na Facebooku, Instagramie, Twitterze lub pod tym postem zdjęcie, prezentujące jak w wakacje słuchasz Daj Głos! Podcast (koniecznie ze swoim psem!) i oznacz je #DGPlato. Autor najlepszego zdjęcia otrzyma od nas figurkę ufundowaną przez sklep Pop Vinyl!

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj: regulamin_konkursu_DGPlato.

WAŻNY TEMAT
› Jak przewozić psa autem?

PRZEJŚCIÓWKA
Historia Polski dla Dzieci oraz według Dzieci

Może Ci się również spodoba