Spotkaj się z nami na targach Animalove w Warszawie!

Jak na pewno słyszałeś w ostatnim odcinku Daj Głos! zostaliśmy dumnymi partnerami Targów Animalove, które odbędą się już 9 czerwca w Warszawie, w Centrum Praskim Koneser. Co więcej, będziecie mogli się tam z nami spotkać!

A dokładniej to z Pawłem, który będzie na miejscu większość dnia (targi odbywają się między 11:00 a 18:00). Będzie można zagadać, przybić piątkę i poprosić o zrobienie zdjęcia psa (albo zrobienia zdjęcia z Pawłem!).

Animalove to spotkanie miłośników zwierząt, ale również pomoc potrzebującym pupilom. Na targach znajdziecie akcesoria dla zwierząt, karmy i inne produkty.

Misją Animalove jest również pomaganie bezdomnym zwierzętom, promowanie ich adopcji i sterylizacji. Do współpracy zaproszono organizacje pomocowe oraz profesjonalistów, którzy podzielą się wiedzą o żywieniu i zachowaniu czworonogów.

Wstęp na targi i na wszystkie wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny.

HARMONOGRAM WYKŁADÓW I DYSKUSJI:

  • 11.30  Przewodnik spacerowy – czyli jak wyjść z psem na idealny spacer?– behawiorystka Zosia Zaniewska, prowadząca swoją psią szkołę Psiedszkole, opowie jak zrobić naszemu psu idealny spacer. Poruszymy temat ciągnięcia na smyczy, zjadania śmieci oraz szczekania na inne psy.
  • 12.00 Ala Milewska, behawiorystka i  autorka projektu „Co mówi pies”, współpracująca na codzień z portalem „pies na urlopie” – opowie o psiej komunikacji i na podstawie filmów pokaże nam, jak często mylimy się w jej interpretacji.
  • 13.30 Nina Sieniarska z Fundacji Koty Z Grochowa opowie nam w jakim wieku kociak powinien trafić do domu i dlaczego, jakich błędów uniknąć w opiece nad kociakiem, jak przygotować dom na pojawienie się kota?
  • 14.30 Lab rescueadopcje zwierząt laboratoryjnych, opowie o adopcji zwierząt laboratoryjnych: szczurów, myszy, świnek morskich i królików.
  • 15.00 Do góry kotami – Joanna Szopińska opowie o domu bezpiecznym dla kota. Na co zwrócić uwagę na co dzień i przed wyjazdem, aby kot był bezpieczny?
  • 16.00 ABC Żywienia kotów Surowe kotki – Agnieszka Cholewiak-Góralczyk, dietetyk psów i kotów opowie o zdrowym żywieniu kotów. Z tego wykładu dowiesz się jak prawidłowo żywić swojego kota, co powinno znaleźć się w jego misce, co mu służy, a co szkodzi.
  • 17.00 Pruszkowski Dom Tymczasowy – Agnieszka Marks – opowie jak znaleźć dla siebie kota idealnego i jak przygotować się do adopcji?
  • 17.30  Licealiści z Kozienic opowiedzą o swojej pracy „Z Zielonym pomagasz, ratujesz- zwierzęta adoptujesz”. Młodzi ludzie uświadamiają lokalną społeczność o potrzebie i wadze adopcji oraz pomocy bezdomnym zwierzętom.

Więcej informacji o imprezie na stronie internetowej oraz na stronie wydarzenia na Facebooku. Daj Głos! Podcast jest patronem medialnym wydarzenia.

Może Ci się również spodoba