Daj Głos! #26: Bruno gra o tron

Nareszcie koniec. Gra o Tron skończona, a na żelaznym tronie mógł zasiąść tylko on. Bruno. Dyskutujemy więc o najnowszym serialu Netflixa, o tym czy można adoptować wilkora, a w kąciku eksperckim Kasia zamienia się w kocią behawiorystkę.

PIESEK Z OKŁADKI – GUCIO

GUCIO – to proporcjonalnie zbudowany psiak w typie TTB (grupa typu Bull: amstaff, staffik, bulterier i bulterier miniaturowy). Ma ok 7-8 lat. Proludzki typ przytulasa łasy na wszelkie pieszczoty. W domu nie niszczy i ładnie trzyma czystość. Uczestniczył w szkoleniu – pięknie i bez ociągania wykonuje podstawowe komendy. Podczas spacerów, kiedy jest na lince przybiega na każde zawołanie. Usłuchany i grzeczny. Niestety nie toleruje pobratymców, ale na spacerze upomniany przez przewodnika mija inne psy bez zbędnych zaczepek.

A na kogo tak cierpliwie chłopak czeka? Na osobę o zdecydowanym charakterze, która zna specyfikę rasy i jej wymagania. Osoby konsekwentnej, która posiada wiedzę na temat TTB. Gucio potrzebuje uwagi, ruchu i zainteresowania, a obdarzony miłością odwdzięczy się tym samym. Szukamy dla Gucia domu bez dzieci, ponieważ z nieznanych nam przyczyn ma z nimi problem i spina się w ich obecności. W ostatnim domu Gucio mieszkał razem z kotem, którego akceptował.

CHCESZ ADOPTOWAĆ GUCIA? SKONTAKTUJ SIĘ!

Amstaffy z Palucha

Kontakt w sprawie adopcji:
Asia 692 464 687, Kuba 514 424 767

SERIAL IT’S BRUNO

GRA O TRON A PSY

Może Ci się również spodoba