Dogs of Twitter 2018

W imieniu Natalii, Tomasza oraz swoim, dziękujemy serdecznie za zainteresowanie naszą akcją Dogs of Twitter 2018. Na kalendarz trafiły praktycznie wszystkie psiaki jakie zostały do nas nadesłane. Ilość kudłatej miłości nas onieśmieliła!

Projekt został właśnie skończony i teraz do Was należy decyzja co z nim zrobicie. Jest przygotowany w skali B1 (70cm x 100cm) – więc jest gigantyczny, tak by nawet najmniejsze zdjęcie było widoczne i czytelne.

Plik do druku możecie uzyskać wysyłając nam potwierdzenie wykonania przelewu na dowolną organizację wspierającą zwierzaki – nieważne czy to koty, psy, wilki czy chomiki. Potwierdzenia możecie wysyłać do mnie poprzez Twittera lub na adres pawel@dodechypodcast.pl. W zamian otrzymacie plik, który możecie wysłać do dowolnej drukarni lub wydrukować go we własnym zakresie w wybranym formacie.

Osobiście sugerujemy sprawdzoną drukarnię www.bobraz.pl – nie jest naszym partnerem, ani ukrytym sponsorem – po prostu jest sprawdzona i drukuje większe formaty nawet od 1 sztuki za rozsądną cenę.

My z całej zabawy mamy satysfakcję i uśmiechy na twarzach, że znalazło się tyle osób chcących wspierać zwierzaki.

Jest jeszcze druga opcja by zdobyć kalendarz (choć w niższej rozdzielczości). Jeśli nie macie możliwości finansowego wsparcia zwierzaków wystarczy, że przekażecie info o naszej akcji dalej, a dostaniecie plik kalendarza w formacie A4, klikając poniższy przycisk (nie będą pobierane żadne opłaty). Oczywiście zachęcamy wszystkich do udostępniania! Im więcej osób się dowie, tym większa pomoc dla zwierzaków!

Obecnie potwierdzonych wpłat na zwierzaki mamy na: 735zł! Dziękujemy!!!

Tymczasem przedstawiamy projekt (w niższej rozdzielczości):