Limitowana mata węchowa Daj Głos!

Wspólnie ze sklepem Maty Węchowe przygotowaliśmy dla Was limitowaną wersję maty węchowej w kolorach podcastu. Dodatkowo część dochodu ze sprzedaży tego akcesorium trafi do schroniska w Korabiewicach na zakup najpotrzebniejszych leków!

O zaletach mat węchowych opowiadaliśmy w odcinku #005. Kilka tygodni potem zgłosił się do nas właściciel firmy Maty Węchowe z propozycją współpracy. Bardzo szybko powstał pomysł na stworzenie dajgłosowego produktu i oto jest!

Przedstawiamy limitowaną matę węchową Daj Głos! Mata przygotowana jest w podcastowych kolorach – żółtym i szarym. 10% z zakupu każdej maty przekazany zostanie na pomoc chorym psiakom ze schroniska w Korabiewicach. Dodatkowo do każdej maty zamówić można też szarpaczki polarowe (10 zł), z których cały dochód przeznaczony zostanie na wsparcie korabiewickiego przytułku.

 

Limitowana mata węchowa Daj Głos! jest również nagrodą dla osoby z najwyższą wpłatą w ramach naszej akcji Podaj Łapę, Odbierz Wlepę, w ramach której zebraliśmy ponad 1600 zł na potrzebujące zwierzaki!

⇒IDŹ DO SKLEPU⇐

TECHNIKALIA:

Mata dostępna w dwóch rozmiarach:
40 x 30 cm – dla małych psiaków, kociaków
60 x 40 cm – dla wszystkich misiaków niezależnie od wielkości

Materiał: materiał polarowy 450 g/mb

Cena: 72 – 115 zł w zależności od rozmiaru

Akcja będzie trwała do odwołania, ale minimum 3 miesiące.

Może Ci się również spodoba