O NAS

Natalia – na codzień żyję z prawie-jak-jagdterierrem Freją i wannabe-corgi Kaną. Obie schroniskowe,  obie stanowiły miłość od pierwszego wejrzenia i obie pojawiły się w moim życiu wskutek nieprzewidzianych, ale szczęśliwych zbiegów okoliczności. Dzięki nieocenionej pomocy fantastycznego trenera psów zrozumiałam, że praca ze zwierzakami daje ogrom satysfakcji. Od tego czasu do posiadania psa podchodzę odpowiedzialnie i z wyczuciem, choć nie bez odrobiny luzu i dystansu. Uwielbiam psie (i ludzkie) gadżety, popkulturę i gry komputerowe, a wolny czas chętnie spędzam podróżując z autem, psami, konkubentem i namiotem pod pachą.

Paweł – szczęśliwy ojciec dwójki – Vegi i Zoltana. Choć dopasowane kolorystycznie to pochodzą z dwóch różnych światów. Vega to “Kandel Bery” adoptowana z Kundelka, natomiast Zoltan to Welsh Corgi Pembroke. Po obydwa zjechałem całą Polskę. W telefonie mam więcej zdjęć swoich psów niż samochodów. Nie pozjadałem wszystkich rozumów, ale chętnie się uczę, analizuję i przetwarzam przedstawioną mi wiedzę. Lubię działać, tworzyć i poszukiwać pozytywnej energii. Współtworzę podcast motoryzacyjny DoDechy. Lubuję się w grach komputerowych, ciężkich brzmieniach i całej geekowej kulturze.

Kasia – nasz guru, mentor, mądra głowa i osoba używająca trudnych sformułowań do których prędzej czy później będziemy musieli założyć osobny słowniczek. Zapoczątkowała kącik ekspercki w Daj Głosie i nie zamierza go oddać. Zwierzaki to jej absolutna pasja, której oddała się nie tylko prywatnie, ale i biznesowo. Prowadzi centrum psychologii zwierząt i szkolenia psów – Eduanimalis. Gdy nie ma jej w pracy to jest w pracy, ale czy jest coś lepszego niż połączenie pasji z życiem zawodowym? Prywatnie mama Kluski – pięknej czarnulki o radosnym charakterze. Pamiętajcie, że jeśli macie pytania do Kasi lub tematy które chcecie by były poruszone na naszych odcinkach – możecie się z nami skontaktować.


O PODCAŚCIE DAJ GŁOS!

DAJ GŁOS to pierwszy w Polsce spacerowy podcast od miłośników psów dla miłośników psów.  “Spacerowy”, bo do tematu wychowania czworonogów chcemy podchodzić bez zadęcia i na luzie.

Nie jesteśmy Alfą i Omegą, nie mamy tytułów dłuższych od nazwisk, ale chcemy przybliżać Wam świat czworonogów tak, jak my go znamy i rozumiemy. Obiecujemy rzetelne informacje i sporo wzajemnej nauki o tym, jak być najlepszym partnerem dla naszych psów. Będą wywiady ze specjalistami, recenzje, porady – wszystko w lekkim sosie, idealnym do posłuchania podczas dłuższego spaceru z waszymi futrzakami.

Chcemy by DAJ GŁOS podcast był kompanem Waszego życia z psami, kopalnią inspiracji, pomysłów, a jeśli możliwości pozwolą – również źródłem informacji.

Nasz podcast znajdziesz na: iTunes | Spotify | PocketCast | Stitcher | Lecton oraz w każdej aplikacji podcastowej na Android i iOS.