Wszystkiego Psowego!

Wiecie co się dzieje, gdy dwie osoby zafiksowane na tym samym punkcie nagle stwierdzają, że rozpiera je energia i już nie są w stanie dłużej wytrzymać?

Są dwie opcje – eksplozja wszechświata, albo podcast. Z racji, że kierujemy się dobrem piesełów – wybraliśmy drugą opcję.

Gdy zakończyła się przeprowadzona przez nas w tym roku akcja Dogs of Twitter, stwierdziliśmy, że zdecydowanie nam za mało. I tak rozpoczęła się nasza – czyli Natalii i Pawła (więcej o nas TU) – burza mózgów, jak możemy przelać naszą pasję i pozytywną energię w kolejne miejsce internetów. Potem szczeknął któryś z naszych psów. I powstała idea podcastu Daj Głos!

Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim podcastu stworzonego przez miłośników psów, dla miłośników psów. Nie jesteśmy alfą i omegą, nie mamy tytułów dłuższych od nazwisk, ale chętnie czerpiemy wiedzę i ją analizujemy. Chcemy by podcast był kompanem Waszego życia z psami, był kopalnią inspiracji, pomysłów, a jeśli możliwości pozwolą – był też źródłem informacji.

Zanim zasiądziemy do mikrofonów, zwracamy się jednak do Was – naszych potencjalnych słuchaczy. Jeśli macie sugestie o czym chcielibyście słuchać, jakie tematy Was interesują, to jest to dobry moment na kreatywną burzę mózgów!

Wasze pomysły zgłaszajcie w komentarzach pod tym postem albo w naszych nowo powstałych social mediach – na Facebooku i Twitterze. Możecie też po prostu napisać do nas maila.

Może Ci się również spodoba