Daj Głos #017: Gry, zabawy i swawole

W ostatnim w tym roku odcinku zajmujemy się zabawą. Psią zabawą przede wszystkim – jak bawią się psy? Czemu służy zabawa? Jak (i czy) psy powinny się ze sobą bawić na spacerze? Dorzucamy do tego garść psich ciekawostek, udowadniamy że psy są lekiem na całe zło, a na koniec Paweł gra w najdziwniejszą grę o psach jaką widzieliśmy.

PIESKI Z OKŁADKI – TRUFEL, PRALINKA I IZOLDA

Trufelek wraz ze swoją siostrzyczką Pralinką mają około 8-9 tygodni. Są w trakcie odrobaczania, przed nimi jeszcze szczepienia, chipowanie i na początku 2019 roku powinny być gotowe do adopcji.  Oba wyrosną raczej na średnie pieski – jednak, co do wyglądu i dokłądnej wielkości trzeba podejść z niewielkim dystansem, ponieważ nie znamy ich rodziców. Trufelek i Pralinka uwielbiają spać, jeść i oczywiście dokazywać z pozostałymi łobuzami. 

Izolda to 100% rottweilerka po mamusi, a prawie rottweilerka po tatusiu. Obecnie ma ok 7-8 tygodni. Sunia jest już w trakcie odrobaczania, za niedługo pierwsze szczepienia. Zachowuje się jak typowy maleńki szczeniak, wyrośnie na dużego psa w typie rottweilera.

CHCESZ ADOPTOWAĆ TRUFLA, PRALINKĘ ALBO IZOLDĘ? SKONTAKTUJ SIĘ!

FUNDACJA SKRZYDLATY PIES
ul. Kolejowa 4
32 – 332 Bukowno
info@skrzydlatypies.pl
Tel: 606 962 357 (Kasia)

Jeśli możesz kupić maluchom podkłady, karmę, pomóc nam w opłaceniu odrobaczania sczepień, wpłać pieniądze na:
ING BANK ŚLĄSKI:
07 1050 1445 1000 0090 3009 6482
tytuł przelewu: darowizna szczeniaki/imię psa

AKCJA “PODAJ ŁAPĘ, ODBIERZ WLEPĘ”

WEJDŹ NA STRONĘ AKCJI

 

TOMEK – WSPÓŁTWÓRCA POPRZEDNIEJ AKCJI I MIŁOŚNIK PITBULLI

 

FORD I DŹWIĘKOSZCZELNE BUDY DLA PSÓW

 

GRA I BECAME A DOG

Może Ci się również spodoba